• Acquavite i czekoladki Abbardente

  abbardente_bianca

  Acquavite i czekoladki Abbardente

  Według starożytnej tradycji, celem Lussurgesi jest wyrazić likierem symbol najstarszej i prawdziwej wspólnoty lussurgese.

  Lussurgesi-legno_bigGotowość i chęć firmy aby przywrócić produkcje słynnego likieru, jest w codziennych działaniach firmy na rzecz odbudowy z doświadczeń zgromadzonych od wieków. Rodzą się w taki sposób destylaty winne “abbardente”, likiery i brandy, które charakteryzują produkcję Gorzelnie Lussurgesi, oprócz specjalności, owoc prawdziwej pasji.

  Pojawiły się na rynku także czekoladki z likierem, “Monterra”, kremem z rodzynek i kremem czekoladowym oraz brandy, likier “Judu” z mirto.

  Świadomy spadku otrzymanych Gorzelnie Lussurgesi łączy szacunek dla tradycji z ciągłych badań twórczej, która ma budować na produkty i składniki zostały zapomniane przeszłych; stałe eksperymentowanie z aromatów i smaków, aby więcej i nowych smaków w istocie ziemi niezmienionej archaiczny.

  Uwaga do formy i naturalne materiały pozwoliły gorzelników osiągnąć nagrodę “Wytwórnia Roku” na 10. konkursie opakowań w 2005 roku i wyróżnienie dla mirto “Judu” w 2008 roku.

           

  Argomenti Simili

  Post Tagged with ,
Comments are closed.